Sołectwa

 Wykaz sołectw, sołtysów i radnych Rad Sołeckich

SOŁECTWA GMINY OSIE - KADENCJA 2019-2023

1. Sołectwo Brzeziny

Mariola Antoszewska - Sołtys

Brzeziny 71, 86-150 Osie
tel. (52) 33-29-390 lub 694-221-479

Hanna Błażejewska- Członek Rady Sołeckiej
Agnieszka Kuzimska - Członek Rady Sołeckiej
Małgorzata Guzman - Członek Rady Sołeckiej
Zofia Sawicka – Członek Rady Sołeckiej

2. Sołectwo Jaszcz

Irena Kozłowska – Sołtys
tel. (52) 33-29-362 lub 503-054-159
Nowy Jaszcz 1, 86-150 Osie

Kazimierz Wiśniewski - Członek Rady Sołeckiej
Teresa Wiśniewska – Członek Rady Sołeckiej

3. Sołectwo Łążek

Jakub Półgęsek- Sołtys
tel. 698-809-607
Łążek, ul. Polna 3, 86-150 Osie

Barbara Brucka - Członek Rady Sołeckiej
Julita Karpus - Członek Rady Sołeckiej
Andrzej Mońka - Członek Rady Sołeckiej
Barbara Pawlik - Członek Rady Sołeckiej
Marian Stosik - Członek Rady Sołeckiej

4. Sołectwo Miedzno

Ewa Czerwińska - Sołtys
tel. (52) 33-29-083 lub 785-188-998
Miedzno 30, 86-150 Osie

Aleksandra Żurawska - Członek Rady Sołeckiej
Mirosław Nagórski - Członek Rady Sołeckiej
Kazimierz Stosik - Członek Rady Sołeckiej
Anna Wozińska - Członek Rady Sołeckiej

5. Sołectwo Osie

Hanna Rink - Sołtys
tel. 724 515 436
ul. Dworcowa 14/4, 86-150 Osie

Józef Belt - Członek Rady Sołeckiej
Lucyna Górecka - Członek Rady Sołeckiej
Katarzyna Górecka - Członek Rady Sołeckiej
Andrzej Kowalski- Członek Rady Sołeckiej
Michał Kreja - Członek Rady Sołeckiej
Justyna Wąsikowska- Członek Rady Sołeckiej

6. Sołectwo Pruskie

Marzena Malec - Sołtys
tel. 784-071-664
Pruskie 18 B, 86-150 Osie

Anna Różyńska - Członek Rady Sołeckiej
Anna Plewacka - Członek Rady Sołeckiej

7. Sołectwo Radańska

Krystyna Parteka - Sołtys
tel. (52) 33-29-810 lub 663-739-429
Radańska 6, 86-150 Osie

Bożena Gzella - Członek Rady Sołeckiej
Leszek Ratajczak – Członek Rady Sołeckiej

8. Sołectwo Stara Rzeka

Ewa Fryszka - Sołtys
tel. (52) 33-29-034 lub 600-585-788
Stara Rzeka 11, 86-150 Osie

Andrzej Kłyk - Członek Rady Sołeckiej
Stefan Sowiński – Członek Rady Sołeckiej

9. Sołectwo Tleń

Jolanta Czubak - Sołtys
tel. 662-575-243
Tleń, ul. Bydgoska 10/4, 86-150 Osie

Joanna Markiewicz - Członek Rady Sołeckiej
Marzena Brac - Członek Rady Sołeckiej
Katarzyna Karwasz – Członek Rady Sołeckiej

10. Sołectwo Wałkowiska

Włodzimierz Powierża - Sołtys
tel. (52) 33-29-808 lub 793-401-970
Żur 10, 86-150 Osie

Jolanta Konieczka - Członek Rady Sołeckiej
Mariola Ugorska – Członek Rady Sołeckiej

11. Sołectwo Wierzchy

Zbigniew Umerski - Sołtys
tel. (52) 33-39-909 lub 664-729-375
Wierzchy 72, 86-150 Osie

Daniel Siewert - Członek Rady Sołeckiej
Paulina Różyńska - Członek Rady Sołeckiej
Iwona Różyńska - Członek Rady Sołeckiej

 SOŁECTWA GMINY OSIE - KADENCJA 2015-2019

1. Sołectwo Brzeziny

Mariola Antoszewska - Sołtys

Hanna Błażejewska- Członek Rady Sołeckiej
Robert Bocian - Członek Rady Sołeckiej
Małgorzata Guzman - Członek Rady Sołeckiej
Zofia Sawicka – Członek Rady Sołeckiej

2. Sołectwo Jaszcz

Irena Kozłowska – Sołtys

Teresa Kamratowska - Członek Rady Sołeckiej
Hubert Szabowski – Członek Rady Sołeckiej


3. Sołectwo Łążek

Jakub Półgęsek- Sołtys

Barbara Brucka - Członek Rady Sołeckiej
Joanna Drążkowska - Członek Rady Sołeckiej
Andrzej Mońka - Członek Rady Sołeckiej
Barbara Pawlik - Członek Rady Sołeckiej

4. Sołectwo Miedzno

Ewa Czerwińska - Sołtys

Mieczysław Adrych - Członek Rady Sołeckiej
Mirosław Nagórski - Członek Rady Sołeckiej
Ewa Paterman - Członek Rady Sołeckiej
Kazimierz Stosik - Członek Rady Sołeckiej
Agnieszka Ziółkowska - Członek Rady Sołeckiej

5. Sołectwo Osie

Hanna Rink - Sołtys

Józef Belt - Członek Rady Sołeckiej
Anna Górecka - Członek Rady Sołeckiej
Katarzyna Górecka - Członek Rady Sołeckiej
Andrzej Kowalski- Członek Rady Sołeckiej
Agnieszka Nowak - Członek Rady Sołeckiej
Justyna Wąsikowska- Członek Rady Sołeckiej

6. Sołectwo Pruskie

Piotr Pilarski - Sołtys

Adam Kortas - Członek Rady Sołeckiej
Jolanta Szulc - Członek Rady Sołeckiej

7. Sołectwo Radańska

Krystyna Parteka - Sołtys

Bożena Gzella - Członek Rady Sołeckiej
Leszek Ratajczak – Członek Rady Sołeckiej

8. Sołectwo Stara Rzeka

Zbigniew Kwaśnik - Sołtys

Ewa Fryszka - Członek Rady Sołeckiej
Stefan Sowiński – Członek Rady Sołeckiej

9. Sołectwo Tleń

Jolanta Czubak - Sołtys

Katarzyna Cybulska - Członek Rady Sołeckiej
Maria Harmacińska - Członek Rady Sołeckiej
Dominika Szwochert – Członek Rady Sołeckiej

10. Sołectwo Wałkowiska

Włodzimierz Powierża - Sołtys

Jolanta Konieczka - Członek Rady Sołeckiej
Mariola Ugorska – Członek Rady Sołeckiej

11. Sołectwo Wierzchy

Zbigniew Umerski - Sołtys

Ewa Górczyńska - Członek Rady Sołeckiej
Paulina Różyńska - Członek Rady Sołeckiej
Daniel Siewert - Członek Rady Sołeckiej

 ARCHIWUM: KADENCJA 2007-2011

 

1. Brzeziny

Dariusz Bocian - Sołtys
Zenon Chilewski - Członek
Andrzej Kowalski - Członek
Krzysztof Suchomski - Członek
Jerzy Wótkowski – Członek

2. Jaszcz

Irena Kozłowska – Sołtys
Danuta Pawska - Członek
Kazimierz Wiśniewski – Członek

3. Łążek

Mirosław Drążkowski - Sołtys
Marek Bagiński - Członek
Barbara Brucka - Członek
Ewa Janke - Członek
Dorota Lipińska - Członek
Sebastian Pawlik - Członek

4. Miedzno

Ewa Czerwińska - Sołtys
Mieczysław Adrich - Członek
Sebastian Konopacki - Członek
Mirosław Nagórski - Członek
Kazimierz Stosik - Członek
Michał Ziółkowski - Członek

5. Osie
Janina Warzyńska - Sołtys
Anna Górecka - Członek
Katarzyna Górecka - Członek
Hanna Rink - Członek
Lech Różyński - Członek
Marek Walkusz - Członek
Henryk Waśkowski- Członek

6. Pruskie

Piotr Pilarski - Sołtys
Edyta Karwasz - Członek
Adam Kortas - Członek

7. Radańska

Krystyna Parteka - Sołtys
Bożena Gzella - Członek
Małgorzata Recka – Członek

8. Stara Rzeka

Zbigniew Kwaśnik - Sołtys
Ewa Fryszka - Członek
Wojciech Zomkowski – Członek

9. Tleń

Teresa Szamocka - Sołtys
Jolanta Czubak - Członek
Sylwia Gaca - Członek
Lucyna Konieczka – Członek

10. Wałkowiska

Włodzimierz Powierża - Sołtys
Piotr Kuziemski - Członek
Mariola Ugorska – Członek

11. Wierzchy

Zbigniew Umerski - Sołtys
Barbara Łepek - Członek
Wiesława Muszyńska - Członek
Daniel Siewert - Członek

 

Ostatnia aktualizacja
11/05/2021
Autor
admin