Wykaz sołectw, sołtysów i radnych Rad Sołeckich


SOŁECTWA GMINY OSIE - KADENCJA 2015-2019


1. Sołectwo Brzeziny

Mariola Antoszewska - Sołtys

Brzeziny 71, 86-150 Osie
tel. (52) 33-29-390 lub 694-221-479

Hanna Błażejewska- Członek Rady Sołeckiej
Robert Bocian - Członek Rady Sołeckiej
Małgorzata Guzman - Członek Rady Sołeckiej
Zofia Sawicka – Członek Rady Sołeckiej


2. Sołectwo Jaszcz

Irena Kozłowska – Sołtys

tel. (52) 33-29-362 lub 503-054-159
Nowy Jaszcz 1, 86-150 Osie

Teresa Kamratowska - Członek Rady Sołeckiej
Hubert Szabowski – Członek Rady Sołeckiej


3. Sołectwo Łążek

Jakub Półgęsek- Sołtys

tel. 698-809-607
Łążek, ul. Polna 3, 86-150 Osie

Barbara Brucka - Członek Rady Sołeckiej
Joanna Drążkowska - Członek Rady Sołeckiej
Andrzej Mońka - Członek Rady Sołeckiej
Barbara Pawlik - Członek Rady Sołeckiej



4. Sołectwo Miedzno

Ewa Czerwińska - Sołtys

tel. (52) 33-29-083 lub 785-188-998
Miedzno 30, 86-150 Osie

Mieczysław Adrych - Członek Rady Sołeckiej
Mirosław Nagórski - Członek Rady Sołeckiej
Ewa Paterman - Członek Rady Sołeckiej
Kazimierz Stosik - Członek Rady Sołeckiej
Agnieszka Ziółkowska - Członek Rady Sołeckiej


5. Sołectwo Osie

Hanna Rink - Sołtys

tel. 724 515 436
ul. Dworcowa 14/4, 86-150 Osie

Józef Belt - Członek Rady Sołeckiej
Anna Górecka - Członek Rady Sołeckiej
Katarzyna Górecka - Członek Rady Sołeckiej
Andrzej Kowalski- Członek Rady Sołeckiej
Agnieszka Nowak - Członek Rady Sołeckiej
Justyna Wąsikowska- Członek Rady Sołeckiej


6. Sołectwo Pruskie

Piotr Pilarski - Sołtys

tel. (52) 33-39-857 lub 501-675-171
Pruskie 29, 86-150 Osie

Adam Kortas - Członek Rady Sołeckiej
Jolanta Szulc - Członek Rady Sołeckiej


7. Sołectwo Radańska

Krystyna Parteka - Sołtys

tel. (52) 33-29-810 lub 663-739-429
Radańska 6, 86-150 Osie

Bożena Gzella - Członek Rady Sołeckiej
Leszek Ratajczak – Członek Rady Sołeckiej


8. Sołectwo Stara Rzeka

Zbigniew Kwaśnik - Sołtys

tel. (52) 33-29-700 lub 692-855-251
Stara Rzeka 8, 86-150 Osie

Ewa Fryszka - Członek Rady Sołeckiej
Stefan Sowiński – Członek Rady Sołeckiej


9. Sołectwo Tleń

Jolanta Czubak - Sołtys

tel. 662-575-243
Tleń, ul. Bydgoska 10/4, 86-150 Osie

Katarzyna Cybulska - Członek Rady Sołeckiej
Maria Harmacińska - Członek Rady Sołeckiej
Dominika Szwochert – Członek Rady Sołeckiej


10. Sołectwo Wałkowiska

Włodzimierz Powierża - Sołtys

tel. (52) 33-29-808 lub 793-401-970
Żur 10, 86-150 Osie

Jolanta Konieczka - Członek Rady Sołeckiej
Mariola Ugorska – Członek Rady Sołeckiej


11. Sołectwo Wierzchy

Zbigniew Umerski - Sołtys

tel. (52) 33-39-909 lub 664-729-375
Wierzchy 72, 86-150 Osie

Ewa Górczyńska - Członek Rady Sołeckiej
Paulina Różyńska - Członek Rady Sołeckiej
Daniel Siewert - Członek Rady Sołeckiej



==========================================

ARCHIWUM: KADENCJA 2007-2011

1. Brzeziny

Dariusz Bocian - Sołtys
Zenon Chilewski - Członek
Andrzej Kowalski - Członek
Krzysztof Suchomski - Członek
Jerzy Wótkowski – Członek

2. Jaszcz

Irena Kozłowska – Sołtys
Danuta Pawska - Członek
Kazimierz Wiśniewski – Członek

3. Łążek

Mirosław Drążkowski - Sołtys
Marek Bagiński - Członek
Barbara Brucka - Członek
Ewa Janke - Członek
Dorota Lipińska - Członek
Sebastian Pawlik - Członek

4. Miedzno

Ewa Czerwińska - Sołtys
Mieczysław Adrich - Członek
Sebastian Konopacki - Członek
Mirosław Nagórski - Członek
Kazimierz Stosik - Członek
Michał Ziółkowski - Członek

5. Osie
Janina Warzyńska - Sołtys
Anna Górecka - Członek
Katarzyna Górecka - Członek
Hanna Rink - Członek
Lech Różyński - Członek
Marek Walkusz - Członek
Henryk Waśkowski- Członek

6. Pruskie

Piotr Pilarski - Sołtys
Edyta Karwasz - Członek
Adam Kortas - Członek

7. Radańska

Krystyna Parteka - Sołtys
Bożena Gzella - Członek
Małgorzata Recka – Członek

8. Stara Rzeka

Zbigniew Kwaśnik - Sołtys
Ewa Fryszka - Członek
Wojciech Zomkowski – Członek

9. Tleń

Teresa Szamocka - Sołtys
Jolanta Czubak - Członek
Sylwia Gaca - Członek
Lucyna Konieczka – Członek

10. Wałkowiska

Włodzimierz Powierża - Sołtys
Piotr Kuziemski - Członek
Mariola Ugorska – Członek

11. Wierzchy

Zbigniew Umerski - Sołtys
Barbara Łepek - Członek
Wiesława Muszyńska - Członek
Daniel Siewert - Członek




==========================================

ARCHIWUM: KADENCJA 2007-2011

1. Stara Rzeka
Zbigniew Kwaśnik - Sołtys
Ewa Fryszka - Członek
Stefan Sowiński - Członek

2. Brzeziny
Dariusz Bocian - Sołtys
Jerzy Wótkowski - Członek
Eugeniusz Szczepiński - Członek
Krzysztof Suchomski - Członek
Janusz Porożyński - Członek

3. Jaszcz
Irena Kozłowska - Sołtys
Kazimierz Wiśniewski - Członek
Hubert Szabowski - Członek

4. Osie
Zofia Partyka - Sołtys
Zygmunt Damrath - Członek
Edward Kuzimski - Członek
Henryk Waśkowski - Członek
Lech Różyński - Członek
Joanna Witkowska - Członek
Felicja Han- Członek

5. Wałkowiska
Włodzimierz Powierża - Sołtys
Wiesława Szmelter - Członek
Dariusz Iwaszko - Członek

6. Miedzno
Ewa Czerwińska - Sołtys
Jadwiga Konopacka - Członek
Wiesław Bona - Członek
Kazimierz Stosik - Członek
Michał Ziółkowski - Członek
Jerzy Smeja - Członek

7. Radańska
Regina Stawarz - Sołtys
Andrzej Parteka - Członek
Paweł Gzella - Członek

8.Tleń
Stanisław Chabowski - Sołtys
Beata Kurpisz - Członek
Piotr Krupa - Członek
Zbigniew Porożyński - Członek

9. Łążek
Józef Reszka - Sołtys
Jerzy Krupa - Członek
Sebastian Pawlik - Członek
Paweł Kater - Członek
Barbara Brucka - Członek
Tadeusz Rytlewski - Członek

10. Wierzchy
Zbigniew Umerski - Sołtys
Wiesława Muszyńska - Członek
Ewa Kuzimska - Członek
Barbara Łeppek - Członek

11. Pruskie
Piotr Pilarski - Sołtys
Krzysztof Różyński - Członek
Arleta Gołębiewska - Członek


==================================


ARCHIWUM: KADENCJA 2002 - 2007


1. Brzeziny

Sołtys:
- Dariusz Bocian.
Radni Rady Sołeckiej:
- Roman Błażejewski,
- Jerzy Wótkowski,
- Zenon Chylewski.

2. Jaszcz
Sołtys:
- Irena Kozłowska.
Radni Rady Sołeckiej:
- Teresa Kamratowska,
- Hubert Szabowski.

3. Łążek
Sołtys:
- Józef Reszka.
Radni Rady Sołeckiej:
- Jerzy Krupa,
- Jerzy Spychalski,
- Sebastian Pawlik,
- Anna Bielińska,
- Paweł Kater.

4. Miedzno
Sołtys:
- Ewa Czerwińska.
Radni Rady Sołeckiej:
- Mieczysław Adrich,
- Piotr Konieczka,
- Kazimierz Stosik,
- Jan Ziółkowski,
- Zdzisław Konopacki.

5. Osie
Sołtys:
- Zofia Partyka.
Radni Rady Sołeckiej:
- Józef Belt,
- Zygmunt Damrath,
- Feliks Górecki,
- Edward Kuzimski,
- Krzysztof Malinowski,
- Henryk Waśkowski.

6. Pruskie
Sołtys:
- Zbigniew Jasnoch.
Radni Rady Sołeckiej:
- Alicja Wojtyła,
- Roman Andrearczyk.

7. Radańska
Sołtys:
- Regina Stawarz.
Radni Rady Sołeckiej:
- Małgorzata Recka,
- Andrzej Parteka.

8. Stara Rzeka
Sołtys:
- Zbigniew Kwaśnik.
Radni Rady Sołeckiej:
- Ewa Fryszka,
- Wojciech Zomkowski.

9. Tleń
Sołtys:
- Stanisław Chabowski.
Radni Rady Sołeckiej:
- Stefania Urtnowska,
- Piotr Krupa,
- Zbigniew Porożyński.

10. Wałkowiska
Sołtys:
- Dariusz Iwaszko.
Radni Rady Sołeckiej:
- Wiesława Szmelter,
- Marian Kruk.

11. Wierzchy
Sołtys:
- Marek Kierzkowski.
Radni Rady Sołeckiej:
- Wiesława Muszyńska,
- Ewa Kuzimska,
- Andrzej Kierzkowski.

Wytworzył: Dominik Ziółkowski (10 lutego 2005)
Opublikował: Dominik Ziółkowski (10 lutego 2005, 08:28:49)

Ostatnia zmiana: Agnieszka Nowak (1 czerwca 2017, 11:06:17)
Zmieniono: Aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 18464

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij