Komisje

----------------------------------------------------------------------------------------

KOMISJE
Rady Gminy Osie
Kadencja 2018-2023

Komisja Rewizyjna

     1. Czerwińska Ewa
    2. Deinowski Mariusz
    3. Górecka Katarzyna
    4. Nastróżny Kazimierz


Komisja Gospodarcza

    1. Deinowski Mariusz
    2. Kater Wojciech
     3. Kozłowska Irena
     4. Nastróżny Kazimierz
    5. Recki Michał
    6. Siewert Daniel
     7. Warzyński Dawid


Komisja Społeczna

     1. Antoszewska Mariola
    2. Bocian Jacek
    3. Czerwińska Ewa
    4. Górecka Katarzyna
    5. Kater Wojciech
    6. Powierża Włodzimierz
    7. Rink Hanna
    8. Różyński Krzysztof
    9. Waśkowski Roman

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

     1. Antoszewska Mariola
     2. Powierża Włodzimerz
     3. Rink Hanna
     4. Siewert Daniel
     5. Warzyński Dawid



----------------------------------------------------------------------------------------

KOMISJE
Rady Gminy Osie
Kadencja 2014-2018


Komisja Rewizyjna
  1. Mariusz Deinowski -   Przewodniczący
  2. Katarzyna Górecka-  Z-ca Przewodniczącego
  3. Kazimierz Nastróżny   -  Członek
  4. Robert Bocian  -  Członek

Komisja Gospodarcza
  1. Wojciech Kater   -  Przewodniczący
  2. Dawid Warzyński   -  Z-ca Przewodniczącego
  3. Daniel Siewert   -  Członek
  4. Irena Kozłowska   -  Członek
  5. Jakub Adrich   -  Członek
  6. Michał Recki   -  Członek
  7. Kazimierz Nastróżny   -  Członek
  8. Przemysław Siekierkowski  -  Członek
  9. Robert Bocian  - Członek
  10. Roman Waśkowski  -  Członek


Komisja Społeczna

  1. Jacek Bocian  -  Przewodniczący
  2. Mariusz Deinowski  -  Z-ca Przewodniczącego
  3. Krzysztof Różyński   -  Członek
  4. Dawid Warzyński   -   Członek
  5. Wojciech Kater   -  Członek
  6. Siewert Daniel  -  Członek
  7. Katarzyna Górecka  - Członek



----------------------------------------------------------------------------------------

KOMISJE
Rady Gminy Osie
Kadencja 2010-2014



Komisja Rewizyjna
  1. Irena Kozłowska   - przewodniczący             
  2. Henryk Jędryczka    - członek                          
  3. Kazimierz  Nastróżny   - członek
  4. Jerzy Spychalski   - członek    
  5. Katarzyna Górecka   - członek           
     
Komisja Gospodarcza
  1. Wojciech Kater   - przewodniczący             
  2. Przemysław Siekierkowski  - członek                         
  3. Lech Różyński   - członek                          
  4. Jerzy Spychalski  - członek                          
  5. Irena Kozłowska   - członek                          
  6. Dawid Warzyński    - członek 
  7. Janusz Porożyński   – członek
  8. Kazimierz Nastróżny  - członek                        


Komisja Społeczna
  1. Jacek Bocian   - przewodniczący        
  2. Mariusz Deinowski   - członek                     
  3. Krzysztof Różyński  - członek                      
  4. Roman Waśkowski   - członek                      
  5. Dawid Warzyński   - członek                     
  6. Łukasz Sowiński   - członek
  7. Henryk Jędryczka   - członek  
  8. Janusz Porożyński  - członek
  9. Katarzyna Górecka  - członek                 



Wytworzył: Ewa Słomska (20 grudnia 2010)
Opublikował: Dominik Ziółkowski (7 lutego 2005, 09:34:00)

Ostatnia zmiana: Agnieszka Nowak (22 stycznia 2019, 08:31:29)
Zmieniono: Literówka

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 6124

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij